گروه تشریفات بین المللی پارت

تشریفات مجالس عروسیگروه تشریفات مجالس پارت ، طراح ، مجری و برگزار کنندهگروه تشریفات بین المللی پارت مجری و برگزار کننده تشریفات مجالس عروسی فعالیت خود را از سال 1375 آغاز نموده است . تشریفات بین المللی پارت مجری و برگزار کننده تشریفات مجالس عروسی در طی سالها با سرمایه گذاریهای مداوم انسانی و مالی و بکارگیری کارشناسان مجرب و کارمندان متعهد و زیرگروه های حرفه ای در زمینه طراحی و اداره پذیرایی مراسم و جشنها و تشریفات مجالس عروسی به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین موسسات تشریفات مجالس عروسی در ایران شناخته میشود .

کترینگ عروسی

بدون تردید کترینگ عروسی مهمترین بخش و سخت ترین انتخاب عروس و داماد برای اجرای جشن آنها میباشد لذا کترینگ عروسی پارت با گردآوری مجموعه ای کامل و حرفه ای  ، کلیه نیازهای عروس و داماد را مناسب هر بودجه و سلیقه تامین نموده است 

 

طراحی و چیدمان

طراحی و چیدمان اینروزه دغدغه اول بسیاری از زوجها است که تشریفات پارت با داشتن تیم دیزاین و حرفه ای طراحی و گل آرایی و چیدمان نظر مشکل پسندان را به خود جلب خواهد کرد .

 

دسته گل و ماشین عروس

انواع خودروهای کلاسیک و مدرن و تشریفات با به روز ترین سبک گل آرایی جهت دسته گل و ماشین عروس در تخصص گروه گل آرایی تشریفات پارت و در خدمت شما خواهد بود .