گروه تشریفات بین المللی پارت

خدمات عروسیگروه تشریفات بین المللی پارت با بیش از 18 سال تجربه در انجام تشریفات و خدمات عروسی و نامزدی و جشنها و سمینارها آماده برگزاری جشنها و سمینارهای کوچک و بزرگ میباشد . این گروه با در اختیار داشتن دیزاین ها و تشریفات و خدمات عروس انحصاری رویایی ترین شب زندگی را برای شما رقم میزند . برای مشاهده برخی از خدمات عروسی میتوانید به قسمت گالری عکس سایت پیوند ما مراجعه نمایید و همچنین برای اولین بار در ایران میتوانید با مراجعه به قسمت برآورد هزینه خدمات عروسی و تشریفات خود را انتخاب و به صورت آنلاین برآورد هزینه نمایید. خدمات عروسی پیوند ما (پارت)

کترینگ عروسی

بدون تردید کترینگ عروسی مهمترین بخش و سخت ترین انتخاب عروس و داماد برای اجرای جشن آنها میباشد لذا کترینگ عروسی پارت با گردآوری مجموعه ای کامل و حرفه ای  ، کلیه نیازهای عروس و داماد را مناسب هر بودجه و سلیقه تامین نموده است 

 

طراحی و چیدمان

طراحی و چیدمان اینروزه دغدغه اول بسیاری از زوجها است که تشریفات پارت با داشتن تیم دیزاین و حرفه ای طراحی و گل آرایی و چیدمان نظر مشکل پسندان را به خود جلب خواهد کرد .

 

دسته گل و ماشین عروس

انواع خودروهای کلاسیک و مدرن و تشریفات با به روز ترین سبک گل آرایی جهت دسته گل و ماشین عروس در تخصص گروه گل آرایی تشریفات پارت و در خدمت شما خواهد بود .